Коректор Dior Diorskin Sculpt Anticerne
| Тип | Коректор для очей , Коректор для обличчя |
| Країна виробник | Франція |
| Об `єм (мл) | 6 мл |
| Текстура | Кремова |
| Ступінь захисту від сонця (SPF) | Без SPF |
| Тип шкіри | Для всіх типів |
| Вид | З аплікатором |
| Ефект | Матовий |
| Клас | Елітна |
| Призначення | Декоративна косметика для очей , Декоративна косметика для обличчя |
| Серія | Diorskin |
| Покриття | Легке |
| Виробник | Dior |
Безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн
По Україні доставка за тарифами перевізника
Доставка проводиться в будь-який день (включаючи вихідні), у зручний для Вас час, після підтвердження замовлення.
Служби доставки
- Нова Пошта
- УкрПошта
- Justin
- Meest
- Самовівоз - м. Київ, вул. Регенераторна 4
- Міжнародна доставка - до 28 країн світу
-
Інші варіанти після погодження з менеджером.
Реквізити для оплати надішле менеджер після підтвердження замовлення
- Картою Visa/MasterCard
- Он-лайн оплата при оформленні замовлення
- Оплата при отриманні
- Оплата замовлення при отриманні у кур'єра
-
Безготівковий розрахунок
(Реквізити для оплати надішле менеджер після підтвердження замовлення)
-
Податковий платіж
(Сплатити замовлений товар Ви зможете при його отриманні (у відділенні Нової Пошти, Укрпошти, Justin та ін))
-
На карту Приват Банку або Монобанку
Менеджер надішле смс з реквізитами після підтвердження замовлення
- Міжнародні переклади
Товар 100% Оригінал. Ви можете перевірити оригінальність товару при кур'єрі або відділення Нової Пошти, УкрПошти, Justin (доставка по Україні).
Відгуки
Рита
24.09.2015
Корректор качественный, бесспорно, но тюбик маловат. Скрыть самые проблемные зоны может и хватит, но особо не разгуляешься. Приходится экономить.
Екатерина
07.04.2013
Я считаю, что достойный внешний вид женщины состоит из мелочей. Вот этот корректор - одна из этих мелочей. Попробуйте и вы, поймете, что я имею ввиду!!!
Лора
10.03.2013
Мне не особо понятен предыдущий отзыв, что значит "не разгуляться"? Это же не крем, а корректор для специальных зон лица, зачем его много? У косметики ведь тоже есть срок годности. Я всем довольна. Как палочка-выручалочка, немного подправила макияж при необходимости, и снова на высоте.







